JG0448A carbine replica is gebaseerd op het bullpup-systeem, wat de mogelijkheid biedt om een lange en effectieve loop te implementeren in een relatief compact ontwerp. Dit systeem heeft zowel zijn liefhebbers als sceptici, maar de voordelen zijn duidelijk: de replica heeft een korte algehele lengte zonder concessies te doen aan de schietprecisie. Het bullpup-ontwerp zorgt voor een uniek esthetisch aspect en maakt de replica direct herkenbaar.
De receiver van de replica is gemaakt van duurzaam polymeer en is gedeeltelijk bedekt met een ruwe antisliptextuur, wat de grip verbetert en de stabiliteit tijdens het schieten verhoogt. De metalen onderdelen omvatten de hele voorkant van de replica, inclusief de externe loop, RIS-module, en andere kleine onderdelen zoals de muilrem, shell-ejectie vensterplaat, en diverse andere elementen.
De replica heeft een tactische sling swivel aan de achterzijde voor de bevestiging van een QD (quick detach) sling. De hop-up kan op de traditionele manier worden aangepast door de laadhandgreep naar achteren te trekken en het shell-ejectie venster te openen. De muilrem zit op een 14 mm linkse draad.
De batterij wordt in de "stock" (of wat daarvoor doorgaat in het geval van een bullpup-systeem) geplaatst. De batterij kan eenvoudig worden verwijderd door de rubberen pad van de stock te trekken, zonder dat gereedschap nodig is. De replica kan eenvoudig in twee delen worden gedemonteerd door een metalen pin (slot) in te drukken, waarna het voorste deel (met loop en scope) van de achterste receiver wordt gescheiden. Dit maakt het gemakkelijk om de hop-up kamer en de interne loop te bereiken.
De V3 gearbox en de precisie van de gebruikte onderdelen zorgen voor een goede prestaties en een lange levensduur van de replica. De 510 mm lange interne loop maakt de replica ideaal voor langeafstandsschoten, terwijl de compacte lengte van 780 mm de replica perfect maakt voor CQB-scenario’s en gevechten in kleinere ruimtes.
De JG0448A replica wordt geleverd met een polymeer Hi-Cap magazine dat tot 300 BB’s kan bevatten.
Set bevat:
Replica
Magazine
Batterij
Oplader
Reinigingsstaaf
Deze replica is ideaal voor zowel langeafstandsschoten als CQB, dankzij het bullpup-ontwerp, en biedt uitstekende prestaties in diverse gevechtssituaties.
Upload een bestand bij je bestelling
De volgende extensies worden ondersteund: png, jpeg, jpg, gif, txt, csv, pdf, doc, docx, rtf, xls, xlsx, ppt, pptx, odt, ods, eps.
We zijn nog volop bezig met het verbeteren van de site, dus het kan zijn dat nog niet alles perfect werkt.
Heb je punten gespaard? Geen zorgen – die blijven gewoon behouden!
Log in met je e-mailadres.
Wachtwoord vergeten? Geen probleem!
Volg de instructies in de e-mail die we je hebben gestuurd om een nieuw wachtwoord in te stellen.
Bedankt voor je geduld en veel shopplezier!