Specna Arms PRIME™ 1-8x24 FFP IR richtkijker
Deze FFP‑richtkijker (First Focal Plane) van fabrikant Specna Arms wordt gekenmerkt door een zeer hoge afwerkingskwaliteit. Het model beschikt over een variabele vergroting van 1x tot 8x en dankzij een CR2032‑batterij kan het dradenkruis rood worden verlicht (11 helderheidsniveaus).
De richtkijker is voorzien van een hendel voor eenvoudig wisselen van de vergroting (er wordt een tweede, verwisselbare hendel meegeleverd, zodat de gebruiker zelf de vorm kan kiezen). Daarnaast beschermen de robuuste polymeer lensdoppen het glas tegen beschadiging tijdens transport.
Belangrijk is dat dit model een schokbestendigheid heeft van 1200G, waardoor het ook geschikt is voor gebruik op vuurwapens. De richtkijker functioneert probleemloos met kalibers zoals .22LR en .223 Rem.
LET OP: GEEN MOUNT INBEGREPEN – BUISDIAMETER 30 MM
Productkenmerken: