Specna Arms SA-J73 CORE™ HAL ETU Gen.2 airsoft carbine is een replica met uitstekende prestaties, ontworpen voor zowel beginners als ervaren airsoftspelers. Met het HAL™ ETU Systeem biedt het wapen functies zoals instelbare trekkergevoeligheid, binary trigger, pre-cocking en programmeermogelijkheden voor schietmodi. Het is uitgerust met een 6.03 mm messing loop, 16:1 tandwielen, volledige stalen piston, en een Rotary Hop-Up TDC Magnus chamber voor hoge nauwkeurigheid en duurzaamheid. De replica heeft een lichtgewicht polymeer body en aluminium cilinder, en combineert prestaties met ergonomisch ontwerp. Het wordt geleverd met een speciaal S-MAG mid-cap magazijn en een LiPo ready batterijcompartiment, wat het een veelzijdige keuze maakt voor elke airsoftspeler.
Merk: Specna Arms
Model: SA-J73 CORE™ HAL ETU Gen.2
Serie: J-Core Gen.2
Belangrijkste Kenmerken:
6.03 mm Messing Loop: Voor hoge precisie en nauwkeurigheid.
16:1 Tandwielen: Zorgt voor efficiënte en responsieve werking.
Volledige Stalen Piston: Met 14,5 tanden voor verbeterde duurzaamheid en krachttransmissie.
Polymeer Gesealde Pistonkop & Cilinderkop: Zorgt voor een constante luchtstroom en betrouwbaarheid.
Aluminium Cilinder: Voor een lichtgewicht en lange levensduur.
Rotary Hop-Up TDC Magnus Chamber: Nauwkeurig afstelbare hop-up voor een betere stabilisatie van de BB.
HAL™ ETU Systeem: Magnetische sensor-gestuurde trekkerdetectie, actieve rem en programmeerbare schietmodi.
Instelbare Trekkergevoeligheid: Aanpasbaar van 20% tot 100% voor gepersonaliseerde prestaties.
Pre-Cocking: In 6 stappen verstelbaar voor snellere reactietijden.
Programmeermogelijkheden voor Schietmodi: Volle auto, semi-auto, burstmodi en sniper-instellingen.
LiPo Ready: Ondersteunt het gebruik van LiPo-batterijen voor optimaal vermogen.
Lichtgewicht Polymeer Body: Makkelijk te dragen en te hanteren tijdens het spel.
S-MAG Mid-Cap Magazijn: Betrouwbare BB-feeding, met een ontwerp exclusief voor Specna Arms.
Dovetail Side Mounting Rail: Voor het monteren van optics of andere accessoires.
Vermogen: Volledig instelbaar voor verschillende speelomstandigheden.
Materiaal: Polymeer body met belangrijke componenten gemaakt van zink en aluminium legering voor duurzaamheid.
Ideaal Voor: Spelers die op zoek zijn naar een lichtgewicht, hoogpresterende airsoft carbine met de nieuwste technologische innovaties en een aanpasbare schietervaring.
Upload een bestand bij je bestelling
De volgende extensies worden ondersteund: png, jpeg, jpg, gif, txt, csv, pdf, doc, docx, rtf, xls, xlsx, ppt, pptx, odt, ods, eps.
We zijn nog volop bezig met het verbeteren van de site, dus het kan zijn dat nog niet alles perfect werkt.
Heb je punten gespaard? Geen zorgen – die blijven gewoon behouden!
Log in met je e-mailadres.
Wachtwoord vergeten? Geen probleem!
Volg de instructies in de e-mail die we je hebben gestuurd om een nieuw wachtwoord in te stellen.
Bedankt voor je geduld en veel shopplezier!