BERGER BULLETS 6 mm 105 Grain VLD Hunting (100 Stk.)

BERGER BULLETS
BERGER BULLETS 6 mm 105 Grain  VLD Hunting (100 Stk.)
BERGER BULLETS 6 mm 105 Grain  VLD Hunting (100 Stk.)

Berger 6 mm 105 Grain VLD Hunting kogel met Very Low Drag profiel voor hoge precisie, stabiele vlucht en betrouwbare prestaties bij jacht.

81,67
per stuk (incl. btw)
Levertijd: HEEFT U INTERESSE IN DIT PRODUCT? NEEM DAN CONTACT OP MET UW DEALER OF STUUR EEN MAIL NAAR INFO@BUNKER501.NL.
  • Voor 14:00 besteld, verzonden op dinsdag t/m vrijdag
  • Gratis verzending vanaf €100,-
  • Eigen reparatieservice
  • Dé #1 Airsoft leverancier

Omschrijving

Berger VLD Hunting Rifle Bullet is een van de vlakst schietende jachtkogels binnen de industrie. De VLD Hunting Rifle Bullets zijn qua ontwerp identiek aan de VLD Target Rifle Bullets, maar gebruiken een dunnere mantel van J4 Precision Jackets voor snelle expansie bij gebruik op wild.

De VLD Hunting-kogels zijn ontworpen om ongeveer 2 tot 3 inch diep in de vitale zone door te dringen en daarna uit te zetten, waarbij een grote wondholte tot ongeveer 15 inch ontstaat. Dit zorgt voor maximale schade aan organen en weefsel en sterke hydrostatische schok voor een effectieve en ethische afgifte van energie.

De VLD Hunting Rifle Bullets gebruiken een secant ogive-ontwerp, waardoor de kogel minder luchtweerstand ondervindt tijdens de vlucht naar het doel. Door deze lagere weerstand schiet de VLD vlakker, heeft minder last van windafwijking en behoudt meer snelheid dan veel andere ontwerpen.

Een veelgebruikte laadtechniek voor VLD-kogels is het laten raken van de trekken en velden bij single-shot toepassingen, hoewel sommige geweren beter presteren met een afstand tot 0.150 inch van de trekken.

Berger VLD Hunting Rifle Bullets zijn zeer populair voor langeafstandsjacht. Ze worden geproduceerd met zeer consistente J4 Precision Rifle Bullet jackets, die ook veel gebruikt worden door custom bullet makers.

Specificaties

100 stuks artikelnummer: 24528
100 stuks doosgewicht: 1,61
100 stuks doosafmetingen: 3,4 x 3,4 x 1,7
Bullet weight: 105 grain
G1 BC: 0,545
G7 BC: 0,278
G7 vormfactor: 0,915
Minimale twist (of sneller): 1:8"
Ogive-vorm: Secant (VLD)
Basisvorm: Boat Tail
Mantel: J4 Hunting Jacket
Sectional density: 0,254
Kogeldiameter: 0,243 inch
Totale lengte (OAL): 1,223 inch
Base to ogive: 0,598 inch
Neuslengte: 0,698 inch
Bearing surface: 0,335 inch
Boat tail lengte: 0,19 inch
Kaliber: 6 mm
Productlijn: VLD Target