SPECNA ARMS ATU™ - Advanced Tracer Unit II - tan

Specna Arms
SPECNA ARMS  ATU™ - Advanced Tracer Unit II - tan SPECNA ARMS  ATU™ - Advanced Tracer Unit II - tan SPECNA ARMS  ATU™ - Advanced Tracer Unit II - tan
SPECNA ARMS  ATU™ - Advanced Tracer Unit II - tan
SPECNA ARMS  ATU™ - Advanced Tracer Unit II - tan
SPECNA ARMS  ATU™ - Advanced Tracer Unit II - tan

Specna Arms ATU™ II Tan tracer suppressor met aluminium body, dempingssponzen en motion sensor. Verlicht BB’s en ideaal voor CQB, speedsoft en nachtgames.

68,57
(incl. btw)
Op voorraad Levertijd: Dit product wordt geleverd vanuit ons externe magazijn en heeft een levertijd van maximaal 10 dagen.
  • Voor 14:00 besteld, verzonden op dinsdag t/m vrijdag
  • Gratis verzending vanaf €100,-
  • Eigen reparatieservice
  • Dé #1 Airsoft leverancier

Omschrijving

De Specna Arms ATU™ Advanced Tracer Unit II – Tan is een compacte en geavanceerde airsoft tracer suppressor met geïntegreerd BB-tracer systeem. Deze unit combineert realistische tracer-verlichting met een lichtgewicht aluminium constructie voor optimale prestaties en duurzaamheid.

De behuizing is volledig gemaakt van 100% aluminium, wat zorgt voor een stevige maar lichte constructie. Dankzij de 14mm CCW schroefdraad is de ATU™ II compatibel met de meeste airsoft replica’s en carbines op de markt.

Naast de tracer module bevat de suppressor interne dempingssponzen, wat zorgt voor extra geluidsdemping en een realistischer gebruikservaring.

De geïntegreerde high-power LED’s aan beide zijden van de BB-inlaat zorgen voor een krachtige en consistente verlichting van tracer BB’s in groen licht. Hierdoor worden schoten duidelijk zichtbaar, ideaal voor CQB, speedsoft, indoor en nachtgames.

De unit beschikt over een ingebouwde lithium batterij met USB-oplaadfunctie en batterijstatusindicator. Met een gebruiksduur tot 4 uur is hij geschikt voor langere speelsessies. De ingebouwde motion sensor schakelt het systeem automatisch in en uit voor efficiënt energieverbruik.

De ATU™ II ondersteunt een vuursnelheid tot 35 BB’s per seconde, waardoor hij geschikt is voor snelle en dynamische gameplay.

Belangrijkste kenmerken

  • Type: Advanced Tracer Unit II suppressor
  • Kleur: Tan
  • Materiaal: 100% aluminium
  • Draad: 14mm CCW
  • LED’s: High-power, dubbelzijdig
  • Tracer kleur: Groen
  • Snelheid: Tot 35 BB’s/sec
  • Batterij: Ingebouwde lithium batterij
  • Opladen: USB / micro-USB
  • Gebruiksduur: Tot 4 uur
  • Extra: Dempingssponzen, motion sensor, batterij indicator

Waarom kiezen voor de ATU™ II

  • Realistische en heldere tracer verlichting
  • Lichtgewicht en duurzame aluminium behuizing
  • Extra demping dankzij interne sponzen
  • Automatische motion sensor werking
  • Ideaal voor CQB, speedsoft en nachtgames

Samenvatting

De Specna Arms ATU™ Advanced Tracer Unit II Tan is een veelzijdige tracer suppressor met extra demping en geavanceerde LED-technologie voor maximale airsoft performance.

Specificaties

Product weight [g]
180
Material
Plastic
Colour
Brown
Manufacturer model code
EX-019-T
nethansa
TAK
Promocja Gunfire 2.0
Parts and accessories